SecureDyne Systems Dawid Baranowski

31-947 Kraków, Os.Teatralne 29/18

508 047... 192więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Outsourcing infrastruktury IT można podzielić na kilka podgrup. Główne obszary naszej działalności to:


* Outsourcing infrastruktury sprzętowo-systemowej *

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu, konserwacji i konfiguracji różnorakich systemów operacyjnych. Pomożemy i doradzimy w problemach codziennych, jak również postaramy się rozwiązać problemy nietypowe, zaawansowane. Kwestie sprzętowe czy to w charakterze pomocy i doboru odpowiednich komponentów lub konkretnych produktów czy rozwiążemy problemy ze sprzętem już zakupionym.


* Bezpieczeństwo *

Wdrożymy do Państwa firmy kompletną i kompleksową ochronę. Zaawansowane systemy zabezpieczeń, backup’ów (archiwizacji danych), ochrony danych. Przygotowujemy również audyty bezpieczeństwa firmy. Czyli jakie pt. zagrożenia istnieją w Państwa infrastrukturze IT. Opracujemy kompletny raport, z uwzględnieniem metod poprawy i wyeliminowania zagrożeń. Dla przedsiębiorstw, które zatrudniają wielu pracowników, którzy współużytkują komputery i inne maszyny cyfrowe przygotowujemy specjalne polityki bezpieczeństwa. Swoisty kodeks zachowania ostrożności dla konkretnych pracowników, działów czy oddziałów.


* Odzyskiwanie danych *

Awarie dotykają każdego, dlatego nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi związane z odzyskiwaniem danych oraz zapewnia jak najszybszy powrót do ciągłości działalności sprzed awarii.


* Infrastruktura użytkownika końcowego *

Niektórzy nie są ekspertami w dziedzinie informatyki. Każda przerwa w pracy komputera bądź sieci wpływa na wyniki całej firmy. Dlatego staramy się jak najszybciej pomóc i rozwiązać bieżące problemy pojedynczego pracownika.


* Infrastruktura sieciowa *

Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest komunikacja. Powinno się, więc, zapewnić trwałość i niezawodność infrastruktury fizycznej. Przede wszystkim należy ją odpowiednio rozplanować, by nie przeszkadzała w codziennej pracy i miała estetyczny wygląd. Następnie przystosować ją do szybkiego rozwoju (skalowalność) i zapewnić jak największą niezawodność. Łącząc infrastrukturę kablową i bezprzewodową można uzyskać optymalne efekty.

Kontakt

31-947 Kraków,
Os.Teatralne 29/18

508 047... 192więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: securedyne.com


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd