SecureDyne Systems Dawid Baranowski

31-947 Kraków, Os.Teatralne 29/18

508 047... 192więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Outsourcing infrastruktury IT można podzielić na kilka podgrup. Główne obszary naszej działalności to:


* Outsourcing infrastruktury sprzętowo-systemowej *

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu, konserwacji i konfiguracji różnorakich systemów operacyjnych. Pomożemy i doradzimy w problemach codziennych, jak również postaramy się rozwiązać problemy nietypowe, zaawansowane. Kwestie sprzętowe czy to w charakterze pomocy i doboru odpowiednich komponentów lub konkretnych produktów czy rozwiążemy problemy ze sprzętem już zakupionym.


* Bezpieczeństwo *

Wdrożymy do Państwa firmy kompletną i kompleksową ochronę. Zaawansowane systemy zabezpieczeń, backup’ów (archiwizacji danych), ochrony danych. Przygotowujemy również audyty bezpieczeństwa firmy. Czyli jakie pt. zagrożenia istnieją w Państwa infrastrukturze IT. Opracujemy kompletny raport, z uwzględnieniem metod poprawy i wyeliminowania zagrożeń. Dla przedsiębiorstw, które zatrudniają wielu pracowników, którzy współużytkują komputery i inne maszyny cyfrowe przygotowujemy specjalne polityki bezpieczeństwa. Swoisty kodeks zachowania ostrożności dla konkretnych pracowników, działów czy oddziałów.


* Odzyskiwanie danych *

Awarie dotykają każdego, dlatego nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi związane z odzyskiwaniem danych oraz zapewnia jak najszybszy powrót do ciągłości działalności sprzed awarii.


* Infrastruktura użytkownika końcowego *

Niektórzy nie są ekspertami w dziedzinie informatyki. Każda przerwa w pracy komputera bądź sieci wpływa na wyniki całej firmy. Dlatego staramy się jak najszybciej pomóc i rozwiązać bieżące problemy pojedynczego pracownika.


* Infrastruktura sieciowa *

Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest komunikacja. Powinno się, więc, zapewnić trwałość i niezawodność infrastruktury fizycznej. Przede wszystkim należy ją odpowiednio rozplanować, by nie przeszkadzała w codziennej pracy i miała estetyczny wygląd. Następnie przystosować ją do szybkiego rozwoju (skalowalność) i zapewnić jak największą niezawodność. Łącząc infrastrukturę kablową i bezprzewodową można uzyskać optymalne efekty.

Kontakt

31-947 Kraków,
Os.Teatralne 29/18

508 047... 192więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd